خرید آلبوم

نمایش «تبرئه» حکایت آدم‌هایی است بی‌آنکه مرتکب جرمی شده باشند گرفتار زندان و شکنجه و اعدام می‌شوند. برخی از آن‌ها بر اثر کشف دی‌ان‌ای بی‌گناهی‌شان به اثبات رسیده و پس از سالیان دراز سرانجام آزاد می‌شوند. 

در اجرای این نمایش آنچه تلخی این حکایت را دوچندان می‌کند بی‌شک موسیقی است. ساخت خلاقانه‌ی موسیقی متن و همراهی آن با نمایش گویی جدایی‌ناپذیر است. 

محمد اسکندری

آهنگساز: ارشام مؤدبیان، کیارش اعتمادسیفی

آوا: راحیل بدیعی
پیانو: آیناز خزینی
ویلن سل: بهرنگ معتمدی
کیبورد: ارشام مؤدبیان
گیتار الکتریک: کاوه اعتمادسیفی، کیارش اعتمادسیفی
کمانچه: میلاد مرادی
سه‌تار: کاوه اعتمادسیفی

میکس و مستر: ارشام مؤدبیان
استودیو: صداخانه زروان (تهران، ایران | سان فرانسیسکو، امریکا)

تاریخ ضبط: ۱۳۹۷ 
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸

طراحی گرافیک: آنتراکت استودیو
عکس هنرمندان: شیرین جهانزاده

نشر زروان در راه است

آلبوم موسیقی نمایش «تبرئه» ساخته‌ی ارشام مؤدبیان و کیارش اعتمادسیفی رونمایی شد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی زروان، دیروز مراسم رونمایی از آلبوم «تبرئه» با حضور چند تن از هنرمندان عرصه‌ی سینما، تئاتر و موسیقی در فروشگاه موسیقی بتهوون برگزار شد. در این مراسم که با همت ناشر اثر نشر نغمه حصار برگزار شد، سازندگان اثر ارشام مؤدبیان و کیارش اعتمادسیفی درباره‌ی نوع همکاری و تعامل‌شان و درباره‌ی روند ساخت موسیقی متن تئاتر به توضیح پرداختند. در بخشی از این مراسم نیز خانم منیژه محامدی کارگردان نمایش «تبرئه» در مورد تعاملش با آهنگسازان موسیقی نمایش توضیحاتی ارائه داد و از انتشار آلبوم موسیقی تئاتر همچون موسیقی فیلم به‌عنوان حرکتی درست و به‌جا نام برد که جایش در موسیقی ایران خالی است.

در این مراسم افشین معصومی (مدیر نشر نغمه حصار)، محمد عمروآبادی (مدیر تیوال)، سهیل سعیدی، میلاد مجرد و هنرمندانی نظیر محمد اسکندری، مجید جعفری، فرناز رهنما، محمد نادری، سام کبودوند، آیناز خزینی، امسن جعفری، گلنوش حمیدی، بهرنگ قدرتی و… حضور داشتند.

دیگر اخبار
در خبرنامه‌ی ما عضو شوید

اخبار مرتبط


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/studiozurvan/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/studiozurvan/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759