ارشام مؤدبیان
موسس و مدیرعامل

مؤدبیان دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مهندسی صدا از دانشگاه آرت اسکول سانفرانسیسکو است. وی فعالیت خود را در زمینه‌ی صدا و موسیقی از سال ۱۳۶۷ آغاز کرد و پس از آن با مهاجرت به ایران در سال ۱۳۷۷ «استودیو ۴۴» (صداخانه زروان) را پایه‌گذاری کرد.
منیژه محامدی
موسس

منیژه محامدی از سال ۱۳۴۷ فعالیت خود را در زمینه‌ی کارگردانی نمایش‌های صحنه‌ای و تلویزیونی آغاز کرد و تاکنون نمایش‌های بسیاری را به‌روی صحنه برده است. محامدی سابقه‌ی ۴۰ سال تدریس رشته‌ی نمایش در دانشگاه‌های مختلف را در کارنامه‌ی خود دارد.
محمد اسکندری
موسس


محمد اسکندری فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۴ به‌عنوان نویسنده و بازیگر در سینما و تئاتر آغاز کرد. وی تاکنون در آثار بسیاری به ایفای نقش پرداخته است.
امسن جعفری
مدیر هنری

فیلمساز مستقل و ویدیوآرتیست؛ او از سال ۱۳۸۰ در زمینه‌های فیلمسازی و گرافیک مشغول به فعالیت است و تاکنون آثارش در کشورهای مختلف به نمایش گذاشته شده است.
گلنوش حمیدی
مشاور هنری

نوازنده‌ی ساکسفون، آهنگساز و تنظیم‌کننده موسیقی است و از سال ۱۳۷۸ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه‌ی موسیقی آغاز کرد. وی همچنین فارغ‌التحصیل رشته‌ی فیلمسازی از انجمن سینمای جوانان ایران می‌باشد و در حوزه‌ی سینما و تیاتر نیز مشغول به‌کار است.